Львів

вул. Єрошенка 28

ТО вилкового навантажувача

ТО вилкового навантажувача

Навантажувач складається з безлічі складних елементів і вузлів. Щоб він продовжував гарантовано працювати в повну силу, необхідно періодично проводити техобслуговування. Це необхідно проводити для виявлення і усунення несправностей навантажувача.

Багато компаній, що працюють з вилковими навантажувачами, задаються питаннями:

  • як часто робити ТО;
  • чи є різниця в обслуговуванні електричної і бензинової техніки.

Важливість ТО вилочного навантажувача і його періодичність

Вважається, що оптимально проводити мале технічне обслуговування з частотою в 250 мотогодин та велике з частотою 1000 мотогодин. Крім цього. виставляється часовий відрізок в 12 місяців. Також частота планового ТО вираховується, виходячи з віку навантажувача, показань мотогодин і терміну служби деталей.

Помилка – вважати, що не потрібно проводити ТО навантажувача, якщо він довго стоїть і не працює. Техніка, яка стоїть без експлуатації, приходить в непридатність швидше, тому що, коли навантажувач рухається, механізми і вузли змащуються. Як проводити техобслуговування навантажувачів на бензині

При проведенні ТО бензинової техніки необхідно уважно оглядати кожен робочий вузол і проводити діагностику всіх елементів навантажувача. Також потрібно встановити тип технічного обслуговування, проаналізувавши, скільки мотогодин було відпрацьовано (ТО-1, ТО-2, ТО-3, річне обслуговування).

Виходячи з напрацювання, під час ТО змінюють:

  • технічні рідини;
  • масла;
  • повітряні і масляні фільтри;
  • фільтруючі елементи.

В ході ТО елементи навантажувача перевіряються на наявність корозії і деформації. При необхідності підтягуються кріплення, змащуються всі вузли, фіксується стан каретки і роликів щогли та інше.

Особливості техобслуговування електричних навантажувачів

ТО електричної техніки проводиться практично також, як і ТО бензинових навантажувачів. Однак в КПП і двигуні не потрібно замінювати масло, так як у електронавантажувачів немає таких вузлів.

Найкраще проводити техобслуговування кожні 1000 мотогодин або раз в 12 місяців. Окремо потрібно звертати увагу на акумулятори. Важливо стежити за  зарядом тягових акумуляторних батарей, щоб рівень не опускався нижче 30%.

Необхідно також тримати рівень електроліту, так як при роботі випаровується багато рідини. Щоб батарея не вийшла з ладу, потрібно доливати дистильовану воду.

Правильне технічне обслуговування навантажувачів продовжить його термін служби, підвищить його безпеку і надійність.

popup button

Залишіть ваш номер телефону, ми вам зателефонуємо