Львів

вул. Єрошенка 28

Що впливає на ресурс навантажувача

Що впливає на ресурс навантажувача

Якщо для автомобілів термін служби визначається пройденими кілометрами, то для спецтехніки – мотогодинами. Середній час експлуатації вилкового навантажувача – 40 годин на тиждень при середньому ресурсі 20 тис годин. Але є ще ряд факторів, які можуть впливати на довговічність спецтехніки.

Виробник

Відомі бренди – виробники спецтехніки заслужили популярність, в першу чергу, гарною якістю своїх моделей, брендова техніка служить довше і краще. Виробник з досить довгою історією своєї компанії зазвичай має напрацьовані зв’язки з перевіреними постачальниками вузлів і запчастин.

Умови експлуатації

При всіх рівних параметрах навантажувачів швидше зносить свій ресурс агрегат, який працює на вулиці, ніж його побратим в теплому складі. Перепади температур, пил, дощ і сніг призводять до більш ранньої корозії механізмів, внутрішнього забруднення.

Якщо компанія має відкриті і закриті майданчики – рекомендується міняти місця експлуатації спецтехніки для вирівнювання терміну ефективної експлуатації навантажувачів.

Тип покриття теж має значення. Знос ходової частини менше при роботі на рівній бетонній підлозі, ніж, наприклад, на гравії.

Регулярність технічного обслуговування

Техніка будь-якого, навіть найпопулярнішого бренду повинна регулярно і своєчасно проходити технічне сервісне обслуговування. Профілактика попереджає несподівані поломки, ранній знос.

Регламент технічного обслуговування навантажувача прописується в його техдокументації і вимагає суворого дотримання. Некоректне ТО може знизити ресурс до 50%. Це призводить зазвичай до раптових поломок і незапланований дорогий ремонт.

Навантаження

Вихід з ладу підйомних механізмів багато в чому залежить від того, наскільки часто навантажувач піднімає гранично допустиму вагу. Наслідки постійної роботи на граничних навантаженнях сильно знижує ресурс навантажувача. Не треба також забувати про перерви в експлуатації. Будь-якій техніці потрібен відпочинок. Постійний багатозмінний режим роботи виснажить ресурс агрегату.

Тип двигуна

Вилковий електронавантажувач працюватиме довше аналога з ДВС на бензині-дизелі. Електромотор більш простий конструктивно, значить, прослужить довше.

На те, як довго модель з електричною акумуляторною батареєю прослужить ефективно, впливає термін служби самої АКБ. Ресурс її визначається кількістю циклів заряду і розряду. Зазвичай середній термін служби акумулятора складає не більше чотирьох років.

Ремонтопридатність

Важливо, наскільки доступні витратні матеріали та запчастини конкретної моделі вилкового навантажувача. Відомі бренди з налагодженими поставками зазвичай постачають свої дилерські центри усіма необхідними запасними частинами та витратними матеріалами.

Для кожної моделі техніки можна оцінити легкість доступу до обслуговуваних вузлів, деталей і механізмів. Ремонт буде проведено швидко, якщо дістатися до точок змащення, гідропідйомників, фільтрів, двигуна, АКБ просто і зручно.

Низькі температури

Мінусова температура повітря при роботі вилкового навантажувача впливає наступним чином:

  • ймовірність корозії;
  • АКБ розряджається швидше;
  • волога відводиться повільніше;
  • технічні рідини збільшують в’язкість.

Тривала щоденна робота на морозі призводить до передчасного зносу вилкового навантажувача.

Беручи до уваги всі умови експлуатації, можна підвищити термін служби вилкового навантажувача

Саме власник більшою мірою, ніж виробник, несе відповідальність за довговічність. Будьте уважні при експлуатації, обслуговуйте техніку, використовуйте дбайливо ресурс навантажувача.

Компанія «Денор сервіс» у Львові допоможе підібрати згідно функціональності і умов експлуатації варіант техніки для ваших складських робіт. Звертайтеся за телефоном 097 399 09 03 за консультацією.

popup button

Залишіть ваш номер телефону, ми вам зателефонуємо