Львів

вул. Єрошенка 28

Як купити навантажувач?

Як купити навантажувач?

Правильно підібрана техніка для складу може істотно впливати на продуктивність і ефективність робіт. Оптимальний парк спецтехніки стає певною перевагою в порівнянні з конкурентами. Виробництво обладнання для завантаження-розвантаження розвивається. Інновації та технологічні зміни ведуть до розширення асортименту складської техніки. Тому правильний вибір моделей, найбільш придатних для вирішення конкретних завдань, важко переоцінити. Важливо брати до уваги особливості складу, товару і умов праці.

Складські роботи з завантаження-розвантаження

  • Електричний штабелер – Можуть бути з невисокою рамою вантажу або без неї. Піднімають вантаж, можуть маневрувати в кузові вантажного автомобіля і по вантажній платформі.
  • Вилкові навантажувачі – Призначені для підняття вантажу з землі, переміщення, штабелювання палет і інших вантажів за допомогою різного навісного обладнання.
  • Річтраки 4-х ходові.- Рухаються вперед-назад і вліво-вправо. Рами вантажу можуть висуватися на 2 метри, що дозволяє використовувати 4-х ходові річтраки для транспортування довгомірних вантажів.

При більш тривалій роботі слід вибирати більш комфортні умови для водія. Комбіновані навантажувачі збільшують ефективність не тільки прийому і розміщення вантажів, але також використовуються для комплектації. Навісне обладнання працює з різними видами вантажів. Техніка оснащується кареткою бокового зміщення, ротаторами, захватами для рулонів, подовжувачами вил і ін. Складські роботи в холодильних камерах допускають вибір моделі із закритою кабіною оператора. Часто використовують електронавантажувачі, як надійну і функціональну складську техніку.

Комплектація навантажувачів

Це одна з найскладніших складських завдань. Тому вибір відповідного варіанту техніки важливий. Комплектація замовлення проводиться на 3 рівнях висоти.

  • Низькорівневі із середніх ярусів. Працюють з 1-2 рівнем стелажів. Моделі з підйомною платформою піднімають оператора на висоту до метра і можуть пересуватися в такому положенні. Комбіновані моделі низькорівневих комплектувальників додатково оснащуються довгими вилами для піддонів або контейнерів.
  • Високорівневі із середніх ярусів. Поділяються по висоті підйому. Мають високий рівень безпеки і хорошу ергономіку. Деякі моделі можуть додатково штабелювати.

Компанія «Денор сервіс» у Львові допоможе підібрати і купити навантажувач, який найкраще підійде для Ваших складських робіт.

popup button

Залишіть ваш номер телефону, ми вам зателефонуємо