Львів

вул. Єрошенка 28

Готуємо вилкові навантажувачі до морозів

Готуємо вилкові навантажувачі до морозів

Від того, наскільки вилковий навантажувач готовий до експлуатації в різні пори року, залежить довговічність і ефективність його роботи. Підготовка спецтехніки до роботи в холодних зимових умовах необхідна, інакше функціональність навантажувача може бути порушена. Важливо провести заміну рідин і перевірити деякі вузли. Особливо це важливо для навантажувачів, які працюють на відкритих територіях
Компанія “Денор Сервіс” проведе своєчасне обслуговування Вашого навантажувача і виконає всі необхідні роботи.

Пам`ятайте, що уникнути затратного ремонту техніки можна тільки при регулярному професійному технічному обслуговуванні автонавантажувачів.
Що необхідно зробити конкретно для двигуна:
Автонавантажувач дизель

Необхідна заміна паливних фільтрів, видалення механічних домішок зі стінок паливного бака. Інакше паливний фільтр, паливна система можуть бути схильні до засмічення, що призведе до виходу з ладу паливного насоса високого тиску і зупинки двигуна.

В передзимовій підготовці не забудьте очистити від води бак і провести перевірку системи передпускового підігріву камер згоряння. Робота в холодний період вимагає підігріву двигуна. Це можливо здійснити установкою свічок підігріву на впускному колекторі або на циліндрах. Запустити двигун буде важко, якщо не працює будь-яка зі свічок.
Заміна повітряного фільтра вбереже від зайвої витрати палива в зимовий період. Перевірте на герметичність систему вприскування, на патрубках не повинно бути отворів, тріщин і щілин. Для попередження зносу циліндро-поршневої групи необхідне надходження в двигун тільки очищеного повітря

Автонавантажувач газ-бензин

Передзимова підготовка включає в себе перевірку газового обладнання. Необхідно злити конденсат і відстій з газових редукторів і провести заміну газових фільтрів.

Електронавантажувач

В електричному навантажувачі АКБ найдорожчий елемент, і саме з ним важливо своєчасно виконати роботи з підготовки навантажувача до зими.

Необхідно провести:

  • очищення поверхні батареї від масла, бруду і пилу;
  • огляд контактів, очищення при необхідності від окислення, перевірку затягування;
  • долив в банки АКБ дистильованої води і провести цикл перевірки.
  • продування колекторів і щіток вузлів в електродвигуні.

Підійдіть до підготовки вилкового навантажувача до роботи в холодну пору року відповідально, доручіть таку роботу професіоналам.

popup button

Залишіть ваш номер телефону, ми вам зателефонуємо