Львів

вул. Єрошенка 28

Купівля б/в вилкових навантажувачів – в чому ж вигода?

Купівля б/в вилкових навантажувачів – в чому ж вигода?

Навантажувачі використовують для виконання таких робіт, як завантаження, розвантаження, прибирання снігових завалів, монтаж спецобладнання і так далі. Назва походить від наявності вил (двох великих смуг металу, вигнутих під прямим кутом). Рух вил здійснюється за допомогою вертикального телескопічного гідропідйомника. Використовуються подібні навантажувачі для переміщення невеликих за обсягом вантажів.

Вартість нових навантажувачів досить висока. Тому, сьогодні все частіше купують б/в техніку. При оптимальної вартості, вона, як правило, майже не поступається за якістю новій. Багато фірм продають свої б/в навантажувачі в хорошому стані тільки тому, що в них пропала необхідність або модель застаріла. Більшість підприємств вважають за краще отримати гроші за непотрібні для них машини.В будь-якого погрузчика, з пробігом або нового, є особливості, які необхідно враховувати при виборі. Перше – це вантажопідйомність навантажувача, яка може бути від 500 кг до 10 000 кг і більше. Друге – це висота, на яку навантажувач може підняти вантаж, її діапазон від 1,8 м до 6,0 м або навіть до 7,0 м для окремих моделей. Дана техніка може приводитись в рух бензиновим, дизельним або газовим ДВЗ, а оснащується масивними (супереластик) або пневматичними шинами. Вила, як правило, розташовуються в передній або боковій частині машини. Відповідно дані машини діляться на фронтальні і бокові.

Навантажувач – корисна техніка, що полегшує життя. Мрієте отримати якісний навантажувач і заощадити – вибирайте машини з пробігом, які стануть вірним рішенням. Ми пропонуємо в нашому каталозі бв навантажувачі  широку лінійку найрізноманітніших моделей б/а навантажувачів від відомих виробників.

popup button

Залишіть ваш номер телефону, ми вам зателефонуємо