Львів

вул. Єрошенка 28

Китайський навантажувач – популярність зростає

Китайський навантажувач – популярність зростає

Відповідно до недавніх досліджень на українському ринку автонавантажувачів, популярність китайської техніки набирає популярності. Великим попитом користуються оголошення про продаж нових моделей спецтехніки від таких відомих брендів, як Hangcha, LiuGong  та інших – вони становлять трохи більше половини всіх пропозицій. Б/у навантажувачі виробництва Піднебесної не так популярні, так як в даній сфері українські підприємці надають перевагу японським маркам, але їх часто купують через невисоку вартість.

Всі компанії-виробники не тільки зацікавлені в постійній модернізації своєї техніки, але і прагнуть зменшити виробничі витрати. Тому, на сьогоднішній день кращим рішенням є планомірне перенесення в Китай промислових потужностей. Багато провідних брендів в сфері підйомно-транспортного обладнання перенесли виробництво навантажувачів на територію КНР, побудували нові заводи або викупили діючі виробництва. Це такі корпорації, як Caterpillar, Toyota, Komatsu, TCM і інші. Відкрито багато дочірніх підприємств, які працюють по ліцензії.

Однак місцеві компанії також не відстають, і їх продукція йде не тільки на внутрішній ринок (близько 80%), а й експортується в інші країни. Компанія Hangcha, наприклад, знаходиться в десятці лідерів рейтингу німецького видання DHF Intralogistik, а в списку ТОП-20 присутні п’ять китайських брендів. У 2010 продажі китайських автонавантажувачів, в порівнянні з попереднім звітним періодом, зросли на 113%.

Це зростання відбувається до сих пір, і у цього явища є свої причини:

  • Співвідношення ціни та якості. Китайська техніка коштує недорого, тому користується великою популярністю. Також, якщо розрахувати сукупну вартість володіння, то виявиться, що часто ці навантажувачі вигідніші дорогих моделей від провідних брендів. Причому якість китайської техніки з кожним роком покращується, і можна говорити, що вона не гірше європейської, японської або американської;
  • В Україні існує багато клієнтських центрів, готових обслуговувати на прийнятних умовах. У спеціальних сервісах майстри добре розбираються в особливостях такої техніки. Будь-які деталі для техніки з Китаю знайти неважко, на крайній випадок можна замовити у виробника. Вартість роботи фахівців і потрібних деталей стабільно невелика;
  • Китай володіє невеликою кількістю паливних ресурсів, а також серйозно ставиться до питань охорони навколишнього середовища. Тому в сфері створення електронавантажувачів китайські виробники домоглися неймовірних успіхів!

Оцінюючи сьогоднішній китайський ринок, можна сказати, що навіть компанії, що працюють для місцевого населення і часто випускають копії відомих марок, перейшли на новий рівень.

popup button

Залишіть ваш номер телефону, ми вам зателефонуємо