Львів

вул. Єрошенка 28

Навантажувачі для відкритого складу

Навантажувачі для відкритого складу

Для вирішення складських завдань необхідно вибирати техніку, яка оптимально підходить до темних умов її експлуатації. Так який вилочний погрузчик, потрібно вибрати для експлуатації в приміщенні?

Першочергово, потрібно визначити з вагою вантажів, і з високою їхньою їх підйому. Це важливо для всіх складів, в тому числі для відкритого. Дальше, вже з урахуванням цих параметрів, визначитися з моделями навантажувачів.

Необхідно визначитись із шинами для погрузчика. Якщо дорога нерівна і багато ямок, то для навантажувача підійдуть пневматичні шини. Якщо дорога дуже засмічена – багато скла, металевих відходів, вибирайте спецтехніку з суцільнолитими покришками.

Складський навантажувач, що працює на відкритому просторі, постійно перебуває під впливом зовнішніх умов. Більш підходять для роботи на свіжому повітрі погрузчики, які працюють на бензиновому паливі. Автонавантажувачі, які працюють на газу більше використовують в закритих складах, вони більш екологічні, але за потужністю вони слабші за дизельні. Електронавантажувачі мають переваги по економічності і екологічності але вони не можуть працювати більше 8 годин без підзарядки.

Важливою умовою комфортної роботи на відкритих майданчиках є наявна зручна кабіна оператора погрузчика.

popup button

Залишіть ваш номер телефону, ми вам зателефонуємо