Львів

вул. Єрошенка 28

Ремонт китайських навантажувачів

Ремонт китайських навантажувачів

На сучасному ринку вантажопідйомної техніки одне з лідируючих місць належить брендам з Піднебесної, яким вдалося подолати сформовані в минулі роки стереотипи за рахунок поставки доволі якісного обладнання, яке володіє чудовими характеристиками. При цьому їхня техніка і раніше має важливу конкурентну перевагу – доступні ціни.
Китайський навантажувач поєднує в собі міцність, високу ефективність при роботі навіть у важкодоступних місцях, може з однаковим успіхом застосовуватися в закритих складах і на відкритих територіях.
Завдяки простій конструкції китайськими погрузчиками надзвичайно легко керувати, і для початку роботи з ними немає необхідності проходити спеціальне навчання.

До плюсів даної техніки варто також віднести її мобільність, маневреність, її використання в рази полегшує виконання різних завдань, включаючи завантаження, розвантаження та транспортування вантажів в складних умовах.
Дана техніка невибаглива до умов експлуатації і чудово справляється зі своїми обов’язками на всіх видах покриття (асфальт, бетон або навіть гравій) в будь-яких погодних умовах. Легкість в управлінні, невисока вартість самої техніки і запчастин до неї, невибагливість в експлуатації – все це забезпечило їй неймовірну популярність у всьому світі.

Причини несправностей і способи їх усунення

Одним з перших ознак поломки є поява невластивих шумів і скреготу в процесі його функціонування. Як правило, ці явища свідчать про необхідність ретельної перевірки механізму.

Причиною передчасного зношування деталей можуть стати:

  • важкі умови експлуатації;
  • високий рівень запиленості приміщення;
  • недотримання інструкції;
  • перевезення вантажів, маса яких перевищує максимально допустимі показники;
  • тривала експлуатація без перерви.

Для виявлення і усунення поломки китайського навантажувача необхідно мати достатній досвід і знання. Якщо в штаті підприємства відсутні люди, які мають відповідні навички, то доцільніше буде звернутися до професіоналів, ніж гаяти час і лише посилювати наявні несправності.

Наша компанія у Львові пропонує весь комплекс послуг, пов’язаних з обслуговуванням і ремонтом китайських навантажувачів. Досвідчені та кваліфіковані співробітники швидко виявлять причину поломки і в найкоротші терміни виконають якісний ремонт, після якого техніка буде здатна надійно пропрацювати не один рік.
Перед проведенням робіт з обслуговування або ремонту китайського навантажувача ми детально вивчаємо проблему, що виникла і проводимо діагностику, і лише після цього приймаємо остаточне рішення щодо подальших дій. Це дозволяє уникнути помилок і гарантує бездоганний кінцевий результат.
Можливо ефективніше буде купити китайський навантажувач новий.

popup button

Залишіть ваш номер телефону, ми вам зателефонуємо