Львів

вул. Єрошенка 28

Штабелер і річтрак – що обрати

Штабелер і річтрак – що обрати

В кожного виду складської техніки є свої особливості і переваги. Обираючи навантажувальну техніку для складских робіт, порівняйте параметри і характеристики.
Поговорим про те, чим відрізняються річтрак і штабелер.
Штабелер має спеціальний механізм для перевезення, піднімання і встановлення вантажів один на одного. Цей процес має назву штабелювання. Річтрак – складська техніка, яка транспортує вантажі на висоту. Назва походить від англійських слів «reach» – досягати і «truck» –машина. Технічно – це штабелер з висувним вантажопідйомником.

Чим відрізняються річтрак і штабелер

  • Явна відмінність річтрака від штабелера заключаєтся в конструкції вантажопідйомника. Вила річтрака можуть рухатись вперед. Це значно підвищує точність роботи з вантажами і загальну продуктивність.
  • Гранична висота піднімання вантажу річтрака може досягати 12 метрів. Вантажопідйомність техніки при цьому знижується. Штабелер піднімає номінальний вантаж на 6 метрів. А далі з кожним метром висоти безпечна маса вантажу зменшується.
  • Річтрак набагато ефективніший і маневреніший в вузькому робочому проході, ніж електричний штабелер.
  • Річтрак безпечніший і стійкіший. Це пояснюється розміщенням центру ваги вантажу в річтрака між опорними консолями.

Здавалося б, перевага річтрака незаперечна. Але вибір залежить від параметрів складу – висоти робіт, ширини проходів, виду вантажу.
Тільки сукупний аналіз всіх цих даних доволить вибрати відповідну саме для ваших складських робіт навантажувальну техніку.
Дзвоніть і отримаєте детальну консультацію спеціаліста по всіх питаннях вибору і зможете правильно купити навантажувальну техніку.

popup button

Залишіть ваш номер телефону, ми вам зателефонуємо