Львів

вул. Єрошенка 28

Обираємо шини для навантажувача

Обираємо шини для навантажувача

Якісна гума для вилкового навантажувача не тільки підвищує ефективність роботи і безпека, але й зменшує розхід палива і гарантує довге використання ходової частини.

Важливо пам`ятати про три важливі фактори при виборі шин:

  • вантажопідйомність;
  • температура повітря при роботі даної техніки;
  • покриття підлоги – рельєфна, похила поверхня, грунт або рівна підлога, місцями покрита стружкою, тирсою і т.д.

При необхідності можна робити замовлення шин з вдосконаленими робочими характеристиками. Наприклад, цільнолиті шини, які мають додаткову перфорацію для відводу тепла і володіють покращеними амортизуючими властивостями. Модифікована по складу гума може легко зменшити вібрацію, що корисно в окремих сферах виробничої діяльності. Малюнок протектора також важлива деталь, так як він може покращити стійкість на поворотах і якість гальмування.
Шини для навантажувачів діляться на два види. Вони відрізняються типом конструкції і, завдячуючи своїм особливостям, використовуються для виконання конкретних завдань. Для цільнолитих шин потрібен спеціальний прес, який забезпечує рівномірний тиск на установку. Краще за все підходять для закритих складів, де підлога достатньо рівна.

Плюси експлуатації даних шин:

  • тверда резина значно збільшує стійкість навантажувача;
  • довговічні, так як мають високу стійкість для зношування;
  • мають посилені бокові стінки, а також стійкі до проколів через відсутність камер, що рятує шини від механічних пошкоджень;
  • шини армовані, це забезпечує хороший контакт з диском і захищає від проскользування.

Білі цільнолиті шини використовуються в виробничих і складських приміщеннях зі світлою підлогою, особливо в місцях виробництва харчових і фармацевтичних продуктів. Звичайна чорна гума також не залишає слідів, за виключенням випадків екстреного гальмування і подолання схилів поверхні.
Інший тип шин – пневматичні, які мають повітряну камеру. Такий тип прекрасно компенсує дефекти, які має покриття, і застосовується в ході робіт на не досить якісному покритті.
Навіть якщо навантажувач зіткнувся з великими навантаженнями або йому приходится працювати на рельєфній або засніженій поверхні, завдяки використанні даної гуми, термін служби ходової частини не зменшується.
Пневматичні коштують наполовину меньше цільнолитих, так як їхній термін служби коротший через багато зовнішніх пошкоджень, а вимоги до використання жорсткіші.
Важливо часто проводити перевірку чистоти протекторів, цілісності шини і тиску в камері, через що гума теж може зіпсуватись.
Кращим варіантом для вилкового навантажувача, що працює за межами і всередині складу, стануть взаємозамінні пневматичні і цільнолиті шини.

popup button

Залишіть ваш номер телефону, ми вам зателефонуємо