Львів

вул. Єрошенка 28

Сидіння для вилкових навантажувачів – комфорт и безпека

Сидіння для вилкових навантажувачів – комфорт и безпека

В центрі кабіни автонавантажувача розміщене крісло оператора. Важливість його інженерного і ергономічного пропрацювання важко переоцінити. Від цих параметрів прямо залежить комфорт роботи оператора, а значить і продуктивність навантажувача, в цілому, і безпеку проведених робіт.

Зверніть увагу на наступні параметри сидіння, при підборі крісла для водія навантажувача:

  • Елементи регулювання для переміщення крісла і для поздовжнього нахилу спинки. Це важливо для зручного положення водія.
  • Амортизуюча система з функцією адаптації під вагу водія. Навантажувачі не мають м’якої підвіски, і спина оператора піддається впливу робочого навантаження.
  • Оптимальна геометрія сидіння. При здійсненні поворотів оператор повинен стійко утримуватися сидінням.
  • Поперекові ремені забезпечать оператору додаткову безпеку.

Розглянемо стандартний варіант крісла для оператора з наступними параметрами:

  • довжина 51,5 см;
  • ширина 48,5 см;
  • висота 48,5 см.

Таке крісло обладнане універсальним кріпленням для 3 варіантів комплектності. Поставляється в зборі, оснащене ременем безпеки, варіант з підлокітником і ременем. Матеріалом оббивки служить якісний ПВХ, зручність якого в будь-який час року доведено експлуатацією цих крісел. Ковшоподібна форма сидіння з чітко вираженим протиковзким малюнком роблять крісло ще більш зручним, поряд з можливістю поздовжнього регулювання нахилу спинки і амортизує системою підстроювання під масу оператора.
Крісла з універсальним кріпленням легко встановлюються на навантажувачі, досить лише переставити направляючі. Комфортне розташування оператора в кабіні навантажувача – важлива умова безпечної і продуктивної роботи спецтехніки на виробництві або складському майданчику.

popup button

Залишіть ваш номер телефону, ми вам зателефонуємо