Львів

вул. Єрошенка 28

Типи вантажопідйомників вилкових автонавантажувачів

Типи вантажопідйомників вилкових автонавантажувачів

При виборі вилкових автонавантажувачів одним з основних параметрів є висота штабелювання вантажу. Саме від нього залежить тип вантажопідйомника, який встановлюється на техніку.

Типи вантажопідйомників вилкових автонавантажувачів:

  • Duplex — двохсекційний стандартний вантажопідйомник забезпечує оператору широкий огляд і, тим самим, безпечну роботу. Такий тип вантажопідйомника дає можливість вирішувати значний обсяг завдань на великих робочих майданчиках.
  • Duplex з вільним ходом. Має, на відміну від дуплексу звичайного, третій гідроциліндр. Огляд для оператора при цьому трохи зменшується, але з’являється можливість підняти вила на висоту без збільшення висоти навантажувача (без підняття внутрішньої секції вантажопідйомника).

Ця перевага Duplex з вільним ходом корисна при обмеженій висоті робочого простору, наприклад, в фурах, контейнерах або вагонах.

  • Triplex — вантажопідйомник з трьома секціями і вільним ходом каретки. З таким типом вантажопідйомника оператор має можливість штабелювати вантаж до висоти стелі. Вилкові навантажувачі з вантажопідйоиниками Duplex – вільний хід і Triplex називають автонавантажувачами вагонного виконання (вагонниками).

Різні виробники маркують вантажопідйомники по-різному, але найбільш поширене в професійному середовищі наступне маркування: • FV = Duplex; • FFV = Duplex з вільним ходом; • TFV = Triplex.

popup button

Залишіть ваш номер телефону, ми вам зателефонуємо