Львів

вул. Єрошенка 28

Вила для автонавантажувача

Вила для автонавантажувача

Основною функцією роботи вилкового навантажувача на складі є перевезення і переміщення вантажів різного виду. Для ефективного виконання завдань навантажувачі укомплектовують навісним обладнанням. Найпоширенішим видом такого обладнання сьогодні вважаються вила.

Вила — головний робочий елемент вилкового навантажувача. Як правило при покупці в комплекті йдуть універсальні прості ковані вила для автонавантажувача. Але для виконання особливих конкретних завдань автонавантажувачі укомплектовуються і іншими видами вил.

Телескопічні вила

Зручні, якщо потрібна робота з вантажами різного розміру. Телескопічні вила можна регулювати по довжині, виставляючи необхідну. Це займає зовсім небагато часу, що є безумовним плюсом даного типу вил. Максимальна довжина – 3 метри, найбільша вантажопідйомність – 7 тон.

Палетні вила

Конструкція цих вил ідеальна для роботи з палетами. Вила розрізняються по довжині і вантажопідйомності. Зазвичай вони можуть переносити вантаж 1-5 тон. Якщо потрібне постійне транспортування декількох палет, використовуються багатопалетні вила. Зазвичай цього вимагає робота на складах продуктів.

Затискуючі вила

Створені для транспортування вантажів без палет і піддонів. Гідродвигун затискає і розтискає вила. Затискні вила дуже потужні і відмінно транспортують важкі вантажі. Широко застосовуються в сільськогосподарських роботах. Ідеальні для перевезення дощок, сіна, дерев та інших матеріалів.

Додаткове обладнання для вил

До такого обладнання відносять позиціонер і подовжувач. Подовжувач збільшує стандартну довжину вил, якщо це необхідно для роботи. Позиціонер розширює відстань між вилами, тим самим збільшуючи і вантажопідйомність.

Щоб правильно вибрати тип вил, крім характеру планованих робіт, необхідно вивчити характеристики вилкового навантажувача. Обов’язкова відповідність за габаритами і вагою. Ідеально вибрати навантажувач і вила одного виробника.

Телефонуйте, наші технічні фахівці проконсультують вас за всіма типами вил, допоможуть купити автонавантажувач і відповідне навісне обладнання до нього.

popup button

Залишіть ваш номер телефону, ми вам зателефонуємо