Львів

вул. Єрошенка 28

Вилкові навантажувачі – терміни і поняття

Вилкові навантажувачі – терміни і поняття

Основні технічні терміни для роботи з навантажувачами:

Вантажопідйомник — спеціальний пристрій для безпосереднього підйому вантажу, висота вантажопідйомника залежить від конструкції навантажувача.
Номінальна вантажопідйомність — встановлена виробником гранична маса вантажу, що піднімається на певну висоту при певному положенні центру ваги.

Максимальна вантажопідйомність – гранична маса вантажу, що піднімається навантажувачем за допомогою спеціалізованого обладнання на граничну висоту.

Вила — елемент навісного обладнання, використовується для підняття вантажу за допомогою палетів. Вила можуть бути встановлені на каретку.

Навісне обладнання — змінні пристрої допомагають піднімати різні типи вантажів, встановлюються на вантажопідйомник навантажувача.

Габаритна висота навантажувача — найбільша висота при складеному вантажопідйомнику і опущених вилах.

Відстань центру ваги – розраховується, як відстань між кареткою навантажувача і точкою центру ваги вантажу, що транспортується з навісним обладнанням.

Висота підйому вил — висота від землі до верхньої точки піднятих вил.

Загальна висота — висота від землі до верхньої точки вантажопідйомника при максимальному піднятті вантажопідйомника.

Вільний хід каретки – величина підйому каретки при повністю складеному вантажопідйомнику на задану висоту. Параметр важливий для роботи в приміщеннях з низькими стелями і в замкнутому просторі.

Каретка бокового зміщення — пристрій забезпечує переміщення вантажу щодо поздовжньої осі машини в різні боки.

Засвоївши всі ці терміни, можливо перейти до знайомства з практичною роботою навантажувачів.

ТОВ “Денор Сервіс” успішно надає послуги з продажу і оренди вилкових навантажувачів та іншої складської техніки. Завжди в наявності навісне обладнання. Також пропонуємо якісні вживані навантажувачі без пробігу в Україні.

popup button

Залишіть ваш номер телефону, ми вам зателефонуємо