Львів

вул. Єрошенка 28

Все про навантажувачі Тойота

Все про навантажувачі Тойота

Найнадійнішу і практичну техніку виробляють в Японії. Японська спецтехніка навантажувачів Toyota (тойота) користується великим попитом.

За рахунок своїх численних опцій і показниками надійності така техніка є найоптимальнішим помічником в не легких вантажно-розвантажувальних роботах в ангарах і на складах. За допомогою такої техніки можна підвищити продуктивність праці, а також з нею легко виконувати складні завдання, з якими не може впоратися людина.

Наша фірма на протязі тривалого часу співпрацює з виробником з Японії і має в своєму розпорядженні широким вибір навантажувачів, що мають різну вантажопідйомність. У нас є навантажувачі, що працюють на дизельному паливі або газі, а також працюють від електрики. У нас є навантажувачі на будь-який смак, колір і гаманець.

Головні відмінні риси навантажувача фірми Toyota (Тойота)

Вилковий автонавантажувач цієї марки відрізняється наступними параметрами:

  • мінімальна і максимальна вантажопідйомність;
  • висота, на яку піднімається каретка;
  • тип шини;
  • габарити;
  • швидкість пересування;
  • обладнання гідравліки;

Подібні технічні параметри можна віднести до навантажувачів інших марок і модифікацій. Але, в порівнянні з ними, вилкові навантажувачі фірми Тойота є спецтехнікою, що використовує в своїй модельнії лінійці нові конструктивні розробки. Дана компанія дуже педантично ставитися до кожної дрібниці, які впливають на якість і надійність вилкового навантажувача.

Крім деталей, які входять в стандартну збірку, цей агрегат може бути доповнений різними пристосуваннями: вилковим захватом, рулонних захватом, позиціонером вил, очищувачем снігу і так далі, що може бути корисно в роботі на складі.

Навантажувачам Тойота не страшні перепади температури, їхні механізми та обладнання здатні функціонувати в різних кліматичних умовах. Такі вилкові навантажувачі користуються великим попитом за рахунок того, що можуть адаптуватися до непростих кліматичних умов.

popup button

Залишіть ваш номер телефону, ми вам зателефонуємо