Львів

вул. Єрошенка 28

Як перевіряти вила на автонавантажувачах?

Як перевіряти вила на автонавантажувачах?

Вила для автонавантажувача є головним робочим органом. Обсяги щодня переміщуваних вантажів можуть бути дуже великими. Вила для погрузчика повинні забезпечити не тільки достатню вантажопідйомну тягу, але і безпеку. Тому необхідно періодично перевіряти стан вилкового механізму.

Хто, і як часто повинен перевіряти вила
Міжнародний стандарт ISO-5057 регулює частоту планової перевірки вилкового механізму для складської техніки і становить один раз в рік. При роботі в кілька змін і значній інтенсивності, необхідно перевіряти вила частіше – до 4-ох разів на рік.

Важливо, щоб оператор навантажувача регулярно оглядав вилковий механізм на предмет можливих пошкоджень. Необхідно, щоб оператор мав достатній досвід і знання. Рішення про ремонт або заміну вил може приймати тільки експертний фахівець сервісного центру. Всі заходи з перевірки, ремонти і заміни проводяться тільки для пари вил.

Що необхідно оглянути в ході перевірки

  • Зношуваність. Більш, ніж 10-відсоткове зношування товщини вил є причиною вилучення вилкового механізму з експлуатації.
  • Тріщини. При наявності тріщин на зварних швах, на зовнішній і внутрішній поверхні вили в місці згину, робота з вилами заборонена.
  • Висота вилкових елементів. Похибка в висоті більш, ніж 1,5 відсотка від довжини робочої поверхні приводить до недопустимості роботи вилами.
  • Постійні прогинання. Робота можлива тільки при їх відсутності.
  • Кут. Потрібно перевірити кут, і вирівняти до 90 градусів при його зміні в процесі експлуатації.
  • Стопорний пристрій. При виявленні пошкоджень на стопорному пристрої потрібен ремонт або заміна.popup button

Залишіть ваш номер телефону, ми вам зателефонуємо